Strona główna » O firmie

O firmie

Kim jesteśmy ?

Nasza firma powstała w 2016 r bazując na 10 letnim doświadczeniu w branży. Jesteśmy dystrybutorem wielu renomowanych marek, w świecie zaopatrzenia gastronomii w sprzęt wysokiej klasy. Dotychczas zrealizowane inwestycje oraz zaufanie ze strony klientów pozwala nam na stały rozwój i poszerzanie horyzontów. Gama usług, które świadczymy to doradztwo, serwis i montaż zakupionego sprzętu oraz opieka gwarancyjna i pogwarancyjna.

Nasza historia

Zaczęliśmy od małego biura w domu, w którym głównie bazowaliśmy na sprzedaży przez portale aukcyjne i ogłoszeniowe ale z racji tego że firma zaczęła szybko się rozwijać postanowiliśmy przebudować nasz garaż na sklep stacjonarny tak, aby klient dostał sprzęt od ręki i mógł mieć dostęp do niezbędnych akcesoriów do prowadzenia swojej działalności. Wraz ze wzrostem liczby klientów podjęliśmy decyzję o przeniesieniu sklepu do centrum naszego miasta w którym mogliśmy usprawnić naszą prace a także udostępnić większą game sprzętu dostępnego na miejscu dzięki większej powierzchni. Wychodzenie na przeciw oczekiwaniom klientów sprawiła, że jesteśmy  w tym miejscu, i gwarantujemy, że to jeszcze nie koniec spełniania naszych marzeń! 

Sklep internetowy

W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo wszystko co jest niezbędne do prowadzenia każdej działalności gastronomicznej. 

Pomoc

Jesteśmy do państwa dyspozycji - służymy radą i postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie. Znajdziemy  odpowiednie rozwiązania, które usatysfakcjonują każdego z was. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub drogą mailową (informacje znajdziesz w prawym górnym rogu na samej górze strony).


 
Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl